Haber

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, Küçük Sanayi Sitesinde yerinde dönüşümü savundu

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Yeniden Refah Partisi olarak Küçük Sanayi Sitesi’nin yerinde dönüştürülmesini savunuyor, esnafımızın bu haklı talebini destekliyoruz.”

Yıldırım ayrıca, “Vatandaşın yarasını bilmeyen, esnafın yarasını bilmeyen, vatandaşa merhem olamaz, Malatya’ya reçete sağlayamaz.” ifadesine de dikkat çekti.

Bilal Yıldırım, esnaf gezisine partili üyeleriyle birlikte Sanayi Sitesi’nde devam etti. Sanayi Sitesi’ndeki tüm işyerlerini tek tek gezmek için her gün belirli bir bölgedeki esnafı ziyaret ederek destek isteyen Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, yerinde dönüşümü savunduklarını kaydetti. sanayi esnafının en büyük beklentisidir.

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Depremden en çok mağdur olan kesimlerden biri de esnaf topluluğudur. Seçim çalışmalarımızda esnafımızı ihmal etmiyoruz, dertlerini, sorunlarını dinliyoruz. Sanayi Sitesindeki esnaflarımızı ziyaret ettik. Bunu gördük; esnafımızın depreme karşı tepkisi Bekleyen birçok soru var. Sahada dönüşüm olacak mı olmayacak mı? Maalesef depremin üzerinden bir yıl geçti ama Sorular ilk günkü gibi hala cevap bekliyor. Ne bekliyorlar? Bu gecikme Malatya halkına bir ceza mı? Yine Refah Partisi olarak Küçük Sanayi Sitesinde yerinde Dönüşümü savunuyoruz. , esnafımızın bu haklı talebini destekliyoruz.Küçük sanayi sitesindeki esnafımızın yerinde dönüşüm beklentisidir.Milletimizin ve esnafımızın beklentilerine göre hareket ederiz.Depremin yaralarını sarmak, depremin yaralarını sarmak, küçük sanayi sitesindeki esnafımızın beklentisidir. Esnafın yarası, vatandaşın yarası. Vatandaşın yarasını bilmeyen, esnafın yarasını bilmeyen vatandaşın umurunda değil. “Bu bir merhem olamaz, Malatya’ya reçete olamaz” dedi. -MALATYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu